Tworzenie roślinnych aranżacji

Projektowanie zieleni w przestrzeni

Początek współpracy

Roślinne aranżacje dla biur, hoteli, restauracji i nie tylko

To pierwszy etap współpracy w którym to po zapoznaniu się z potrzebami Klienta i jego pomysłami, tworzymy plan działania, który jest naszą bazą do przeprowadzenia realizacji.

Niezależnie od tego czy jest to zieleń do biura, hotelu czy restauracji, każda przestrzeń posiada swoje własne uwarunkowania które utrudniają roślinom ich rozwój i prawidłowy wzrost.

Rozpoczynając tworzenie roślinnych aranżacji, uwzględniamy warunki jakie panują w miejscu docelowym (ilość światła, temperatura, wilgotność powietrza) i dobieramy gatunki, które poradzą sobie z wyzwaniami danej przestrzeni, by następnie dobrać donice i w późniejszym etapie dostarczyć gotowe zestawy do Klienta.

Wspieramy naszych Klientów w ich najbardziej śmiałych pomysłach i wcielamy je w życie od projektu, aż po realizację, na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu!

Dodatkowo oferujemy także wsparcie dla biur architektonicznych i z wyposażeniem wnętrzarskim na terenie Trójmiasta i okolic – pomagamy w kwestii aranżacji żywej zieleni i jej zasadności w miejscach gdzie nikt by się jej nie spodziewał, wzbogacając tym samym oferty i czyniąc je bardziej atrakcyjnymi, jednocześnie oferując swoje usługi w realizacji projektu.

*Decydując się na realizację projektu razem z nami, nasi Klienci,
część konsultacyjną otrzymują za darmo.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Messenger

Skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość prosto na fanpage Pani Green.

Telefon

Kliknij w poniższy przycisk i zadzwoń bezpośrednio do naszego konsultanta.

E-mail

Skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość e-mail na adres biuro@panigreen.pl